Sortides carretera

Calendari Sortides temporada 2020

                                     

                                           4 de juliol                 TORÀ

 

Llarga: 7h  Manresa, Súria, Salo, Torà per Enfesta, L’Hostal Nou, Su, Freixinet, Cardona, Manresa 135 km

 

Curta: 7:15h   Manresa, Súria, Salo, Torà per Enfesta, Ardèvol, Su, Cardona, Manresa 120 km

 

                                  11 de juliol            ST. LLORENÇ DE M.

 

Llarga: 6:45h  Manresa, Berga, Coll de la Mina, St. Llorenç de Morunys, Solsona per la Llosa de Cavalls, Cardona, Manresa 150 km

 

Curta: 7h   Manresa, Cal Rosal, Avià, C-26 cap a L’Espunyola, Navès, pantà de St. Pons, Cardona, Manresa 125 km

 

                                     18 de juliol            OSONA I GUILLERIES

 

 Llarga: 6:30h  Manresa, Avinyó, Font-Freda, Vic, Calldetenes, St. Sadurní d’Osormort, Collsesplanes, Els Cortals, Coll de Ravell, Viladrau, Seva, Tona, la Pullosa, Moià, Manresa.        160 Km

 

 Curta: 6:45h  Manresa, Avinyó, Font-Freda, Vic, Calldetenes, St. Julià de Vilatorta, Mas Vidal, Seva, Tona, la Pullosa, Moià, Manresa.         130 km

 

 

     6:30 h              25 de juliol         ESPECIAL MUNTANYA

 

Opció diferents recorreguts:

 Guardiola de B., coll de Merolla, Santuari de Montgrony, Castellar de n’Hug, La Pobla de L., Collada Subirana, Guardiola, Bagà, Coll de Pal, Guardiola de B.          112 Km

Classificació provisional

 CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL 27/06/2020              Classificació detallada

 

 

Àngel Fernández 6   Xavier Balet 5   Francesc Villegas 2
Francesc Tasias 6   Xavier Sanjuán 5   Joan Gamisans 2
Héctor Mollà 6   Dolors Cotes 4   Joan Grané 2
Jaume Vila 6   Dolors Masana 4   Jordi Flotats 2
Jesús Xixons 6   Eduard Aregall 4   Josep Malé (EPO) 2
Joan Vilaseca 6   Ferran Molina 4   Marta Torreguitart 2
Jordi Orduña 6   José M. Lapeira 4   Miquel A.Fernández 2
José L. Cosgaya 6   Josep López Carreño 4   Oscar Garcia 2
Josep Ramírez 6   Josep Mª Genescà 4   Oscar Pascual 2
Judit Camprubí 6   Josep Molina 4   Pilar Torrents 2
Manuel Ledesma 6   Miquel Gómez 4   Teresa Segarra 2
Oscar Ballesteros 6   Aina Vila 3   Adam Orozco 1
Pau Delgado 6   Ernesto Lapeira 3   Antoni Franco 1
Xavier Iglesias 6   Fèlix Culebras 3   David Clotet 1
Dani Rodríguez 5   Fermín Olid 3   David Sallent 1
Daniel Pulido 5   Francesc Soler 3   Gemma Vila 1
David Alsina 5   Jonny Farré 3   Joan Babot 1
David Ureña 5   Jordi Ferrer 3   Joaquim Fargas 1
Joan Ortiz 5   Jordi Galera 3   Jordi Balet 1
Joaquim Pastor 5   Judit Manzano 3   Jordi Ribalta 1
José A. Muñoz "Josan" 5   Marc Salas 3   Josep M. Burgos 1
José L. Gil 5   Meritxell Monferrer 3   Manel Caro 1
Josep M. Tàpies 5   Raquel Ponce 3   Miquel Martínez 1
Josep Rodríguez 5   Roger Santisteve 3   Paco Berengeno 1
Juan Fernández 5   Valentí Martínez 3   Roger Franco 1
Juanjo Ruiz 5   Aida Pastor 2   Rubén Fernández 1
Luís M. Bonachera 5   Albert Prat Calvo 2   Sergi Riera 1
Oscar Ruiz 5   Antonio Escalzo 2   Vicenç Clotet 1
Ruben Pradas 5   Bartolo Pulido 2   Xavier Alcalà 1
            Xavier Forcada 1

 

 

Classificació provisional Schools Carretera

CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL 28/06/2020            Classificació detallada

 

Jordi Orduña 5   Teresa Segarra 2
Marta Torreguitart 5   Xavier Subirats 2
Josep M. Tàpies 4   Antonio Escalzo 1
Vicenç Clotet 4   Assumpta Tarrés 1
Dolors Masana 3   Celdoni Sala 1
Gemma Vila 3   David Clotet 1
Joan Babot 3   Eduard Aregall 1
Joaquim Pastor 3   Eladi Martínez 1
Juanjo Ruiz 3   Jesús Xixons 1
Raquel Ponce 3   José A. Muñoz "Josan" 1
Xavier Balet 3   José L. Cosgaya 1
Xavier Sanjuán 3   José L. Gil 1
Fermín Olid 2   José M. Lapeira 1
Joan Miquel Torra 2   Juan M. Álvarez 1
Jordi Martín 2   Judit Camprubí 1
Oscar Ruiz 2   Marc 1
Ramon Vilalta 2   Noemí Elvira 1
      Pilar Torrents 1