Sortides B.T.T.

Calendari Sortides

 

 

SORTIDES BTT MES DE DESEMBRE Sortida 8.00h 

 

17 de desembre: Santpedor, GR- Sallent, Sant Pere de Serraïma, Senders Avinyó, Avinyó, Roqueta, Artés, Navarcles, Sant Benet, Viladordis (70 kms)  

 

24 de desembre:  Bombers, S. Fruitós, Les Oliveres, P.Cabrianes, Les Tapies, Canadell, V.Pirineu, Senders fins Navarcles, Sant Benet, Meandre  (50 kms) 

 

31 de desembre: Santpedor, Sallent, La Torre d’en Roca, Fusimanya, Gavarresa, Cabrianes, Sant Fruitós.    (55 kms)           

 

Classificació

 

Classificació Provisional BTT Màsters   26/11/2017

 

NOM

nº sortides

 

Fina Bonache

3

 

Jaume Vila

3

 

Jesús García

3

 

Josep Guilella

3

 

Josep Oliva

3

 

Manel Caro

3

 

Pepe Argüelles

3

 

Pepito Puerta

3

 

Quicu Solernou

3

 

Josep Lluís Cosgaya

2,5

 

David Martinez

2

 

Eduard Gonzalez

2

 

José Luis Diaz (Lois)

2

 

Lluís M.Bonachera

2

 

Xavier Martínez

2

 

Àngel Gonzalez

1

 

Dani Rodríguez

1

 

Fermin Olid

1

 

Ferran Molina

1

 

Francesc Tasies

1

 

Jesús Xixons

1

 

Joan Solé

1

 

Josep Lpez Carreño

1

 

Josep Male (Epo)

1

 

Juanjo Ruiz

1

 

Ramon Boira

1

 

Ricard Pio

1

 

Xavier Sanjuan

1

 

 

Classificació Final BTT Masters Temporada 2016/17

 

 

Fina Bonache

47,5

Antonio Ruiz

9

Oscar Ballesteros

3

Josep Oliva

46

Valentí Martínez

9

Roser Bru

3

Joan Solé

44

Janeta Camps

8

Teresa Segarra

3

Xavier Martínez

43

Ricard Postigo

8

Albert Sanjuan

2

Pepito Puerta

41

Alexandru Florian

7

Albert Tomasa

2

Pepe Argüelles

40

Dani Rodríguez

7

Carles Mas

2

Quicu Solernou

40

Jordi Calvet

7

Joan Montoya

2

Jaume Vila

37

David Til

6

Pep Prat

2

Ferran Molina

34,5

Eduard Gonzalez

6

Ricard Redondo

2

Josep Guilella

33,5

Fabian Navarro

6

Salvadó Fontané

2

Jesús García

32,5

Marta Torreguitat

6

José Jandula

1,5

Ramon Boira

31,5

Miquel A. Fernández

5,5

Alfonso Sánchez

1

Josep Lluís Cosgaya

28

Carme Roges

5

Andreu Solves

1

Jesús Xixons

26

Jordi Orduña

5

Àngel Peralta

1

Francesc Tasies

25

Pepi Garcia

5

Francesc Sala

1

Martí Xixons

23

Fermin Olid

4

Joan Bargués

1

F. José García

20,5

Juan Plata

4

Joaquim Pastor

1

Josep M.Lapeira

20

Manuel Cazorla

4

Julià Franch

1

Manolo Hernández

19

Marcel·li Subirà

4

Lluís Civit

1

Antoni Franco

18

Adam Orozco

3

Lluís Martínez

1

Lluís M.Bonachera

18

Antonio Hernández

3

Manel Cobos (Pipo)

1

José Luis Diaz (Lois)

17

Carmen Cruz

3

Manel Farre

1

Ramon Vilalta

17

Celdoni Sala

3

Manuel Ledesma

1

Àngel Gonzalez

16

Fèlix Ibáñez

3

Mar Puig

1

Marcelo De Nardo

16

Grisel·la Subirà

3

Martí Morera

1

David Martinez

15

Isidro Pareja

3

Miquel Martínez

1

Ricard Pio

14

Juanjo Ruiz

3

Montse Oliva

1

Josep Male (Epo)

11,5

Lluis Viñeglas

3

Oscar Garcia

1

Roger Franco

11

Marta Torreguitar

3

Paco Berengeno

1

Xavier Sanjuan

11

Noemi

3

Salvador Lapeña

1

Manel Caro

9,5

       

 

ReglamentReglament [7 Kb]