Sortides B.T.T.

Calendari Sortides

 

SORTIDES BTT OCTUBRE  Sortida 8.00h

 

27 d’octubre: Senders Collbaix, Collbaix, Senders  al Grauet, sota Xamal,Rajadell, Senders Tornada  55 km

 

                                      SORTIDES BTT NOVEMBRE Sortida 8.00h

 

 3 de novembre:   Montserratina (Portar entrepà)

 

10 de novembre: Santpedor, M.Montserrat, Toll de les Valls, Cal Segudet, P. de Castellnou, Cementiri Callús, Cal Magre, Joncadella  53 km

 

17 de novembre: Ciclocros No hi ha sortida programada TOTS ELS QUE PUGUIN, ANAR AL CONGOST, A AJUDAR

 

24 de novembre: Dinar fi de temporada  C. Ignasià, l’Oller, Gorg de l’Oller, El Telló, Mas Planoi, Sant Vicenç, S. Jaume Vallhonesta, Pont Vilomara, Sequia.   40 km

 

SORTIDES BTT  DESEMBRE Sortida 8.00h

 

1de desembre: Mallancosa, El Grau, Xamal, Fonollosa, Senders del Xamal, Grau, Manresa 55km

 

8 de desembre: Santpedor, Torre Moro, C. Vilaredes, Castelladral, Tornada riera d’Hurtons o Viladelleva.  63km

 

15 de desembre: Santpedor, Callús, Cementiri, Cerrerols, Mines, Crta. Vilaredes, Súria, Antius, Crta. S. Mateu, Sota Mortirolo,  60 km.

 

22 de desembre: Santpedor, GR-Sallent, S.Pere de Serraïma, Senders a Avinyó, Roqueta, Artés, Navarcles, Sant Benet.  65km.

 

29 de desembre: Santpedor, Sallent,  Torre d’en Roca, Fusimanya, Gavarresa, Cabrianes, Sant Fruitós.   (55 km.)

 

SORTIDES BTT GENER   Sortida 8.00h

 

5 de gener:  Pont Vell, Santa Caterina, Poc-oli, Riera Rajadell, Oller, Suanya, Monistrolet, Rajadell, Mallencosa  49 km

 

12 de gener:  Bombers, S. Fruitós, Les Oliveres, P.Cabrianes, Les Tapies, Canadell, V.Pirineu, S. Navarcles, Sant Benet, Meandre  50 km.

 

19 de gener:  Viladordis, Rocafort, S. Puig Balma, Vila, Mura, Puig Cogul, S.Esteve, Generes, Meandre  59 km 

 

26 de gener: Meandre, Le Generes, Mussarra, Talamanca, Pista a Sant Esteve, Riera, Viladordis.  55km. 

 

SORTIDES BTT FEBRER   Sortida 8.00h

 

2 de febrer: Viladordis, Meandre, Generes, Musarra, Monistrol de Calders, , C.Electrica, Navarcles, S.Benet, Meandre.  70 km.

 

9 de febrer: Joncadella, Callús, Antius, Coll de Coaner, Castelltallat, Camps, M.Boixeda, S.Joan  60km.

 

16 de febrer:  Suanya, Salelles, T. Infern, Castellfollit, Senders a Set-rengs, l'Urpina, El Puig, Salelles, Suanya  55 km. 

 

23 de febrer:  Santpedor, M.Montserrat, Toll de les Valls, Castellnou, Cal Segudet, Torre d’en Roca, Sequia, 52km.

 

 

Classificació provisional

 

CLASSIFICACIÓ PROVISSIONAL A 20/10/2019:                Classificació detallada    

 

Quicu Solernou 43,5   Ricard Lasheras 8
Josep Oliva 41,5   Lluís M.Bonachera 7,5
Fina Bonache 39   Eduard Gonzalez 7
Pepe Argüelles 37   J. A. Muñoz "josan" 7
Pepito Puerta 36,5   Xavier Martinez Gil 7
Xavier Olonia 36   Fermin Olid 6
Josep M.Lapeira 32   Jesús García 6
Xavier Martínez 28   Ramon Vilalta 6
Ramon Boira 24   Aleix Ramos 5
Aleix Brocal 23   Jordi Orduña 4
Ricard Pio 22,5   Josep Male (Epo) 4
Joan Solé 22   Miquel Martínez 4
Antoni Franco 21   Antonio Ruiz 3,5
Josep Guilella 19,5   Manuel Ledesma 3
Josep Lluís Cosgaya 19   Aina Vila 2
Jesús Xixons 16   Manel Caro 2
Ferran Molina 15   Xavier Subirats 2
Ernesto Lapeira 14,5   Juanjo Ruiz 1,5
Valentí Martínez 14   Celdoni Sala 1
Jaume Vila 12   Fernando Valero 1
David Valldeoriola 11   Jordi Balet 1
F. José García 11   José Luis Gil 1
David Martinez 10   Manel Cobos (Pipo) 1
Oscar Ballesteros 10   Marta Costa 1
Xavier Sanjuan 9,5   Oriol Oliva 1
David Ureña 9   Ramon Closa 1
Francesc Tasies 9   Salvadó Fontané 1
Jordi Calvet 9   Teresa Segarra 1
Jordi Pla 9   Isidro Pareja 0,5
Manolo Hernández 9   Joan Montoya 0,5
José Ruiz 8   Miquel A. Fernández 0,5